jezik:  
 















Truck Stop Tomy d.o.o.
Dositejeva 9
22310 Šimanovci
Srbija
PIB 106005674
MB 20512067

Office:
tel: 022-2155360
tel: 022-2155361
tel: 022-2155362
faks: 022-215-5366
e-mail: office@tst.rs

Direkcija:
tel: 022-2155370
tel: 022-2155371
Poslovni sekretar:
tel: 022-2155372
e-mail: direkcija@tst.rs
Direktor:





Restoran (7-24):
www.tomyrestaurant.rs
tel: 022-2155383
e-mail: info@tomyrestaurant.rs
Izvršni direktor: Mihailo Makanjić
tel: 022-2155381
mob: 063-596988
e-mail: mihailo@tst.rs
Menadžer restorana: Vukašin Babović
tel: 022-2155381
mob: 063-577495
e-mail: vukasin.babovic@tst.rs



Parking (0-24):
tel. 022-2155380
e-mail: parking@tst.rs



Servis:
tel. 022-2155367
e-mail: servis@tst.rs



Nabavka: Jasmina Tomašević
mob: 063-305285
tel: 022-2155372
e-mail: jasmina.tomasevic@tst.rs


Nabavka i prodaja vozila:
Milenko Nikolić
tel: 022-2155353
tel: 063-577494
e-mail:milenko@glacier.rs
Milovan Stevanović
tel: 022-2155355
tel: 063-577490
e-mail: milovan@glacier.rs
Milan Šotra
tel: 022-2155354
tel: 063-577484
e-mail:milan@glacier.rs

faks: 022-215-5366




LIVE WEB CAMERA












     
HOME | O NAMA | GDE SMO | SADRZAJI ZA GOSTE | RESTORAN | PARKING | FOTO GALERIJA | KONTAKT
Copyright © by Truck Stop Tomy 2009.
Truck Stop Tomy
Dositejeva 9, Simanovci, Srbija
+381 22 2155380
Sites Counter
Web Site Counter